دوره جامع آموزش ترموکس (Termux) با رویکرد هک و امنیت

0 2,821
۵/۵ - (۱۸۳ امتیاز)

فهرست

ترموکس چیست؟

ترموکس یک شبیه ساز ترمینال لینوکس است که برروی اندروید قابل نصب و اجراست. بوسیله ترموکس می‌توان بسیاری از امکانات و ابزارهای لینوکس را در تلفن همراه داشت. یکی از کاربردهای محبوب این شبیه ساز، استفاده از آن به عنوان یک ابزار هک و تست نفوذ است. بسیاری از علاقه‌مندان حوزه هک و امنیت، ابزارهای تست نفوذ خود را برروی ترموکس نصب می‌کنند تا این ابزارها را همیشه همراه خود داشته باشند. ازین طریق، تلفن همراه خود برای انجام عملیات هک و تست نفوذ استفاده می‌کنند.

دوره جامع آموزش ترموکس

در دوره جامع آموزش ترموکس قصد داریم برخلاف بسیاری از دوره‌های غیرکاربردی سطح اینترنت، به بررسی دقیق و کاربردی ترموکس بپردازیم. سرفصل‌های این دوره توسط متخصصان امنیتی آکادمی ترجنس با سال‌ها سابقه موثر در دنیای امنیت سایبری تدوین شده است. از این رو، مباحث مورد بررسی کاملا واقعی و اصولی تدریس می‌شوند. همچنین سعی می‌شود تمامی مباحث با بیان ساده تدریس شوند تا مخاطبان این دوره بتوانند به بهترین شکل ممکن مباحث دوره را فرابگیرند.

محتوای دوره جامع آموزش ترموکس چیست؟

مخاطبان پس از شرکت کردن در این دوره، با تمام امکانات امنیتی ترموکس آشنا خواهند شد. همچنین خواهند توانست تمام عملیات هک و امنیت (مثل: هک و امنیت شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، هک و امنیت دستگاه اندرویدی، هک و امنیت دوربین مداربسته و …) تدریس شده را برروی تلفن همراه خود انجام دهند. انجام دادن این عملیات به مخاطبان کمک خواهد کرد تا با تکنیک‌های هک و امنیت آشنا شوند. سپس بتوانند امنیت تلفن همراه خود را تامین کنند. مخاطبان با یاد گرفتن تکنیک‌های هک در این دوره، براحتی خواهند توانست از بسیاری از مخاطرات احتمالی حریم شخصی خود، امن بمانند و در دام هکرهای اینترنتی نیفتند.

این دوره شامل دو جلسه رایگان می‌باشد. علاقه‌مندان می‌توانند قبل از خرید دوره، با مشاهده این دو جلسه از خرید خود اطمینان حاصل کنند. همچنین محتوای ویدیویی دوره برای راحتی کاربران، قابل دانلود بوده و دانشجویان دوره می‌توانند ویدیوها را دانلود و مشاهده کنند. علاوه بر این، تمامی پیش‌نیازهای این دوره بصورت رایگان در قالب متن و ویدیوی آموزشی درون وب سایت آکادمی ترجنس قرار گرفته است. فراگیران در صورتی که با ابهام یا اشکالی مواجه شوند، علاوه بر امکان ارتباط مستقیم با متخصصان ترجنس می‌توانند از محتوای رایگان آکادمی ترجنس استفاده کنند.

برای ورود به دوره جامع آموزش ترموکس کلیک کنید:

ارسال یک پاسخ