آموزش بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام – چگونه اکانت Disable شده اینستاگرام را بازگردانی کنیم؟

0 88
۵/۵ - (۶ امتیاز)

فهرست

غیرفعال شدن حساب اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی در جهان است و از دست دادن دسترسی به حساب کاربری می تواند یک سناریوی کابوس وار برای بسیاری از کاربران باشد. جدا شدن از دوستان و جامعه یک چیز است، اما از دست دادن چندین سال عکس و فیلم، مشتریان یک پیج بیزینسی، مخاطبان یک پیج بلاگری و … می‌تواند بسیار زیان بار باشد. خوشبختانه، در بیشتر موارد بازگردانی حساب اینستاگرام چندان دشوار نیست. برای کمک به شما در این فرآیند، ما این راهنمای مفید را برای بازگرداندن حساب اینستاگرام غیرفعال (پیج دیسیبل شده اینستاگرام)، هک شده یا حذف شده ایجاد کرده ایم. بسته به وضعیت شما، بازیابی حساب ممکن است چند روز یا چند هفته طول بکشد.

چرا حساب اینستاگرام من غیرفعال شده است؟

دلایل مختلفی برای غیرفعال شدن حساب اینستاگرام وجود دارد و اغلب ناظران بدون هیچ گونه هشداری این کار را می کنند. سپس متوجه خواهید شد که حساب شما غیرفعال شده است زیرا دفعه بعد که سعی می کنید وارد شوید، یک پیام به شما این مطلب را اطلاع می دهد و می گوید که نام کاربری یا رمز عبور شما اشتباه است. توجه داشته باشید که این به معنای نداشتن رمز عبور/نام کاربری صحیح برای حساب کاربری شما نیست. در این صورت، با وارد کردن آدرس ایمیل یا شماره تلفن و بازنشانی رمز عبور باید مشکل در چند دقیقه برطرف شود، مگر اینکه هک شده باشید که در مقاله “آموزش بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام” این مساله را مورد بررسی قرار دادیم.

پست کردن تصاویر غیرقانونی، سخنان مشوق عداوت و تنفر، برهنگی یا خشونت تصویری باعث غیرفعال شدن حساب شما می‌شود.

اینستاگرام

اینستاگرام راهنمایی دقیقی برای علت غیرفعال شدن حساب‌ها ارائه نمی‌کند، اما می‌گوید که ناشی از نقض دستورالعمل‌های این برنامه یا نقض شرایط استفاده از آن است. به طور کلی، مواردی مانند فعالیت های غیرقانونی، سخنان جهت دار، برهنگی و خشونت ریشه این اتفاق هستند. همچنین کسانی که بطور مکرر دچار تخلف شوند، ممکن است اکانتشان برای همیشه حذف شود!

بازگردانی پیج دیسیبل (Disable) شده اینستاگرام

برای بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام چند روش وجود دارد که بهترین آن ها را در اینجا بررسی میکنیم. هر دوی این روش ها قانونی بوده و در روند انجام آن ها مشکلی نخواهید داشت.

روش اول بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام بوسیله Learn More

هنگامی که پیام اکانت غیرفعال را دریافت می کنید، اولین کاری که برنامه از شما می خواهد کسب اطلاعات بیشتر است.

گزینه Learn More را بزنید و مراحل را طی کنید. این کار کم و بیش شما را در فرآیند بازگرداندن اکانت غیرفعال شده اینستاگرام خود راهنمایی می کند. در این صفحه برروی گزینه Let us know بزنید تا بتوانید توجیهات خود را بیان کنید. دستورات موجود در برنامه را اجرا کنید، اما به خاطر داشته باشید که برای بازیابی اکانت اینستاگرام خود باید مراحل تجدیدنظر را پشت سر بگذارید. تنها راه این است که به اشتباه غیرفعال شده باشد. ابراز تاسف برای زیر پا گذاشتن قوانین و قول دادن به اینکه دیگر این کار را انجام ندهید، مشخصا باعث بازگردانی پیچ غیرفعال شده نمی شود. باید نشان دهید که هیچ خطایی نکرده اید و قانونی را زیر پا نگذاشته اید. همچنین، نکته ای که حائز اهمیت است این است که باید پیگیر باشید! شما می توانید چندین بار در طول روز درخواست تجدید نظر ارسال کنید تا زمانی که حساب خود را بازیابی کنید.

روش دوم بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام بوسیله Help Center

مکان دیگری که می توانید درخواست تجدید نظر ارسال کنید، این صفحه تماس رسمی است. به سادگی فیلدهای مورد نیاز را پر کنید و روی ارسال کلیک کنید تا پرونده شما بررسی شود.

Disabled Instagram Account Appeal Form
فرم درخواست بازگردانی پیج

باز هم از عذرخواهی بپرهیزید زیرا این به این معنی است که شما مقصر بوده اید. ممکن است در مرحله‌ای از فرآیند از شما خواسته شود که یک سلفی به عنوان تأیید صحت ارسال کنید.

می‌توانید فرآیند تجدیدنظر را هر چند وقت یکبار که دوست دارید تکرار کنید تا زمانی که ناظر ملایم‌تری پیدا کنید. با فرض اینکه شما عمداً هیچ قانون اساسی را زیر پا نگذاشته اید، دریافت پاسخ نباید بیش از چند روز طول بکشد. از پایداری نترسید و در نهایت ممکن است خوش شانس باشید.

بازگردانی پیج هک شده و دیسیبل شده اینستاگرام

در برخی موارد مشاهده می شود که پیج قربانی بعد از هک شدن، توسط هکر دیسیبل می شود. در این صورت کار ساده ای پیش روی قربانی خواهد بود. کافیست به پشتیبانی اینستاگرام پیام بدهید و به آن ها بگویید که حساب شما هک شده است و هکر آن را غیرفعال کرده است. در نهایت از آن ها بخواهید که حساب را برای شما برگردانند. در این صورت با پیگیری می توانید در زمانی بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت حساب خود را بازگردانی کنید.

درباره ما

ترجنس | thregence.ir
آکادمی ترجنس | edu.thregence.ir
دوره‌های آکادمی ترجنس | courses.thregence.ir
اینستاگرام | instagram.com/thregence
تلگرام | t.me/thregence
یوتوب | https://bit.ly/30mGowo
آپارات | aparat.com/thregence

ارسال یک پاسخ