بهترین ابزارها و پلتفرم های هک و تست نفوذ برای اندروید

0 112

فهرست

ابزارهای هک و تست نفوذ برای اندروید

امروزه اندروید یکی از محبوب‌ترین سیستم عامل ها در جهان است. تعداد افرادی که از گوشی اندرویدی استفاده می‌کنند بسیار زیاد می‌باشد و بنابراین هک و امنیت اندروید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بسیاری از کاربران علاقه‌مندی به بسیار زیادی به هک اخلاقی یا همان Ethical Hacking دارند. در این پست قصد داریم بهترین ابزارها و پلتفرم‌های هک و تست نفوذ اندرویدی را معرفی کنیم. مثل همیشه هدف ما از انتشار این پست، ارتقا دانش عمومی در رابطه با هک می‌باشد تا کاربران با یادگیری این روش‌ها بتوانند امنیت سیستم‌ها و دستگاه‌های خود را افزایش دهند.

در اینجا ما لیستی از ابزارهای برتر و رایگان سال ۲۰۲۱ تهیه کرده‌ایم که می‌توانید از آن‌ها در دستگاه های روت شده و روت نشده خود استفاده کنید. لیست ما شامل برنامه‌های معروف هک وای فای و تلفن مانند Hackode ، zANTI ، Shark for Root و غیره است.

۱. پلتفرم Kali NetHunter

شاید بتوان به جرات گفت که Kali NetHunter قوی‌ترین و محبوب‌ترین پلتفرم تست نفوذ برای اندروید می‌باشد. این پلتفرم شامل “Wireless 802.11 frame injection” و “HID Keyboard” و “حملات مردمیانی مبتنی بر BadUSB” و بسیاری از قابلیت‌های دیگر مورد نیاز متخصصین تست نفوذ، می‌باشد. از آنجایی که این پلتفرم توسط تیم معروف و معتبر Kali توسعه داده شده است، جای هیچ نگرانی برای استفاده از آن وجود ندارد. اگر می‌خواهید بیشتر در مورد این پلتفرم بدانید و یا آن را دانلود کنید، مقاله “Kali Nethunter چیست و چه کاربردی دارد؟” را مطالعه کنید.

۲. ابزار AnroRAT

ابزار AnroRat یا همان Android RAT، نیز یکی از معروف‌ترین ابزارهای رایگان هک و تست نفوذ می‌باشد. اندرورت این اجازه را به شما می‌دهد که دستگاه اندرویدی قربانی را بصورت از را دور کنترل کنید! برای گرفتن دسترسی از این طریق حتی نیازی به داشتن دسترسی فیزیکی به تلفن همراه هدف ندارید. به عبارت دیگر، حتی بصورت از راه دور و از طریق SMS یا تماس تلفنی هم می‌توان از این ابزار استفاده کرد.

قابلیت‌های AndroRAT عبارتند از:

  • جمع آوری اطلاعات قربانی: مخاطبان، تماس‌ها، پیام‌ها، موقعیت مکانی
  • مشاهده و کنترل وضعیت تلفن بصورت از راه دور: برقراری تماس، ارسال پیام، باز کردن URL، باز کردن عکس

برای دانلود AndroRAT کلیک کنید.

۳. ابزار Hackode

ابزار Hackode مجموعه‌ای از چند ابزار محبوب هک برای اندروید است. این ابزارها شامل ابزارهای تست نفوذ، هک، مدیریت شبکه و … می‌باشد. این ابزار شامل مجموعه‌ای از بهترین ابزارهای جمع‌آوری اطلاعات، امنیتی، هکینگ و … می‌باشد. قابلیت‌های ابزار Hackode عبارتند از:

  • بهره گیری از Google Hacking
  • عملیات SQL Injection
  • عملیات Whois
  • عملیات DNS Lookup

برای دانلود Hackode کلیک کنید.

۴. ابزار zANTI

ابزار معروف zANTI نیز یکی دیگر از ابزارهای هک برروی اندروید است. این ابزار به متخصصان IT و متخصصین تست نفوذ این اجازه را می‌دهد که محیط هک بسیار خوبی را تجربه کنند و تکنیک‌های مخرب را تست کنند. می‌توان گفت zANTI یکی از ابزارهایی است که بخوبی Backtrack را برای شما برروی اندروید شبیه سازی می‌کند. بعد از لاگین کردن در zANTI می‌توانید عملیات poisoning مختلف را انجام دهید. قابلیت‌های ابزار zANTI بصورت زیر هستند:

  • اسکن شبکه
  • تشخیص نواقص و اشکالات

برای دانلود zANTI کلیک کنید.

۵. ابزار Wi-Fi Kill

ابزار Wi-Fi Kill ابزار بسیار قدرتمندی است که برروی گوشی‌های روت شده قابلیت نصب دارد. بوسیله این ابزار می‌توانید افرادی که به شبکه شما متصل شده‌اند را قطع کنید!‌ این ابزار رابط کاربری خیلی ساده‌ای دارد و هر کسی می‌تواند با آن کار کند. بنابراین براحتی می‌توانید عملیات قطع کردن وای فای Wi-Fi را انجام دهید. برای دانلود ابزار Wi-Fi Kill کلیک کنید.

۶. ابزار Fing Network Scanner

هکرها از ابزار قدرتمند Fing برای اسکن کردن دستگاه های درون شبکه استفاده می‌کنند. بوسیله این ابزار می‌توانید متوجه شوید که چه دستگاه‌هایی به اینترنت وصل هستند، آن‌ها را مشخص کنید و مشکلات را برطرف کنید. این ابزار با استفاده از چندین ابزار مختلف رایگان این کار را انجام می‌دهد تا استفاده از آن برای شما بسیار آسان شود.

برای دانلود ابزار Fing برای اندروید کلیک کنید.

۷. ابزار cSploit

csploit یکی دیگر از بهترین برنامه های هک برای اندروید است. این برنامه ویژگی‌های زیادی از جمله نظارت بر شبکه های محلی، تشخیص آسیب پذیری های شناخته شده از طریق دیمن متاسپلویت، درگیر کردن حمله Man-in-the-Middle و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. استفاده از cSploit رایگان است و یک مجموعه تحلیل و نفوذ شبکه منبع باز است که کد منبع آن در Github موجود است. با توجه به ویژگی‌های فراوان، این یکی از بهترین برنامه های هک اندروید است که می‌توانید از آن استفاده کنید. برای دانلود ابزار cSploit کلیک کنید.

درباره ما

ترجنس | thregence.ir
آکادمی ترجنس | edu.thregence.ir
دوره‌های آکادمی ترجنس | courses.thregence.ir
اینستاگرام | instagram.com/thregence
تلگرام | t.me/thregence
یوتوب | https://bit.ly/30mGowo
آپارات | aparat.com/thregence

ارسال یک پاسخ