بهترین آموزش دانلود از یوتیوب (تست شده – تضمینی)

0 224

آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب (Youtube)

خیلی مواقع نیاز داریم یک ویدیو را از یوتیوب دانلود کنیم اما از آنجاییکه یوتیوب دسترسی دانلود را برای کاربران عادی محدود کرده است، این امکان وجود ندارد. در این مقاله چند روش تضمینی و ساده برای دانلود از یوتیوب را معرفی می‌کنیم و یاد میگیریم که چگونه از یوتیوب دانلود کنیم. یک ویدیو نمونه هم انتخاب کردیم و در ادامه سعی می‌کنیم آن را به روش‌های مختلف دانلود کنیم، این ویدیو چیزی نیست جز “مقایسه PS5 و XBOX” که لینک آن به اینصورت می‌باشد: https://www.youtube.com/watch?v=RHSpjyMHPYg

روش اول) دانلود از یوتیوب با ربات تلگرام (دانلود از یوتیوب در اندروید و IOS)

این روش برای دانلود از یوتیوب برروی کامپیوتر، موبایل و تبلت مناسب است. در این روش با استفاده از یک ربات تلگرامی به اسم utubebot ویدیو خود را از یوتیوب دانلود می‌کنیم. برای استفاده از این ربات، ابتدا لینک ویدیو موردنظرتان را از یوتیوب کپی کنید:

دانلود از یوتیوب

سپس از طریق این لینک وارد ربات تلگرامی شوید و لینک ویدیویی که می‌خواهید دانلود کنید را Paste کنید:

دانلود از یوتیوب

پس از اینکه لینک ویدیو را برای ربات ارسال کردیم، تنها چند لحظه بعد ویدیو ما حاضر است و می‌توانیم نسخه مورد نظر را انتخاب و دانلود کنیم:

دانلود از یوتیوب با ربات تلگرام

روش دوم) آموزش دانلود از یوتیوب با برنامه Snaptube

یک روش دیگر برای دانلود از یوتیوب استفاده از نرم افزار Snaptube برروی سیستم‌عامل اندروید می‌باشد. متاسفانه این برنامه به تازگی از Google Play حذف شده ولی می‌توانید از وب‌سایت‌های دیگر این نرم افزار را دانلود و برروی گوشی اندرویدی خود نصب کنید. نسخه پولی این برنامه را می‌توانید بصورت کاملا رایگان از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود Snaptube پولی از وب سایت GetAndroid

پس از باز کردن برنامه، لینک ویدیو را در قسمت بالایی برنامه Paste کنید:

آموزش Snaptube

سپس امکان دانلود ویدیو مورد نظرتان را خواهید داشت (برای دانلود می‌بایست ابزار گذر از تحریم خود را روشن کنید).

روش سوم) دانلود از یوتیوب با ۴K Video Downloader

یک روش دیگر استفاده از برنامه ۴K Video Downloader در کامپیوتر است. کافیست این برنامه را دانلود و نصب کنیم. برای دانلود این برنامه برروی این لینک کلیک کنید. در صفحه‌ای که باز می‌شود برروی لینک دانلود کلیک کنید:

دانلود ۴K Video Downloader

بعد از اینکه برنامه دانلود شد، براحتی می‌توانید آن را نصب کنید (اگر سوالی داشتید کامنت کنید).

برای استفاده از برنامه، ابتدا لینک ویدیویی که می‌خواهید دانلود کنید را از یوتیوب کپی کنید، سپس برنامه ۴K Video Downloader را باز کنید و دکمه Paste Link را کلیک کنید تا لینک ویدیو بارگیری شود:

روش چهارم) دانلود از یوتیوب با پلیر VLC

این روش نیز برای دانلود ویدیو از یوتیوب برروی کامپیوتر می‌باشد. ابتدا ویدیو پلیر معروف VLC را از این لینک و یا سایت‌های ایرانی دانلود و نصب کنید. سپس برنامه را باز کنید و از منوی Media برروی Open Network Stream کلیک کنید:

دانلود از یوتیوب با VLC

در صفحه‌ای که باز می‌شود وارد سربرگ Network بشوید و لینک ویدیویی که می‌خواهید دانلود کنید را مطابق شکل زیر Paste کنید:

دانلود از یوتیوب با VLC

سپس برروی گزینه Paly کلیک کنید. (ابزار گذر از تحریم باید روشن باشد) پس از کلیک برروی Play ویدیو شروع به اجرا می‌کند. وقتی چند ثانیه‌ای از ویدیو گذشت، از منوی بالای VLC برروی Tools کلیک کنید و گزینه Codec Information را مطابق شکل زیر انتخاب کنید:

دانلود از یوتیوب با VLC

در صفحه‌ای که باز می‌شود، در قسمت پایین می‌توانید لینک پخش را مشاهده کنید. برروی آن Control+A زده و سپس کلیک راست و کپی کنید(مطابق شکل زیر):

دانلود از یوتیوب با VLC

این لینک را درون مرورگر خود Paste کنید تا باز شود:

دانلود از یوتیوب با VLC

وقتی صفحه باز شد، همانند شکل زیر می‌توانید برروی تصویر کلیک راست کنید و گزینه Save Video As را انتخاب کنید. سپس دانلود ویدیو شروع خواهد شد!

دانلود از یوتیوب با VLC

درباره ما

ترجنس | thregence.ir
آکادمی ترجنس | edu.thregence.ir
اینستاگرام | instagram.com/thregence
تلگرام | t.me/thregence
یوتوب | https://bit.ly/30mGowo
آپارات | aparat.com/thregence 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.