آموزش هک اکانت اینستاگرام – ۴ روش تضمینی نفوذ به اکانت Private و دور زدن رمز دو مرحله ای

8 22,873
۵/۵ - (۱۳۰ امتیاز)

فهرست

هک و امنیت حساب اینستاگرام

هک و امنیت حساب اینستاگرام: بدون شک اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی به حساب می‌آید. بسیاری از افراد اطلاعات شخصی خود را در آن به اشتراک می‌گذارند و بسیاری دیگر کسب و کار خود را بر اساس آن تشکیل داده‌اند. بنابراین حفظ امنیت حساب اینستاگرام بسیار مهم می‌باشد. یکی از روش‌ها برای جلوگیری از هک شدن اکانت اینستاگرام و ارتقا امنیت آن، یادگیری روش‌های جدید هکرها برای نفوذ به حساب‌های کاربری می‌باشد. بنابراین توجه به مطالب این مقاله به همراه نکات ایمنی مقاله “امنیت حساب اینستاگرام در ۱۰ گام | چگونه حساب خود را امن کنیم؟” می‌تواند به خوبی امنیت پیج شما را ارتقا دهد.

آموزش هک اکانت اینستاگرام

برای هک اکانت اینستاگرام، روش‌های زیادی ارائه شده است. دلیل آن هم این است که حساب‌های اینستاگرام امروزه خیلی مهم شده‌اند. برخی از پیج های اینستاگرام قیمت چند میلیارد تومانی دارند و طبیعتا بیش از هر حساب دیگری در معرض خطر هستند. در اینجا می‌خواهیم انواع روش های نفوذ به اکانت اینستاگرام و نقاط ضعف و قوت هر کدام را بررسی کنیم.

۱: کرک پسورد اینستاگرام

کرک پسورد اینستاگرام با بروت فورس یکی از قدیمی‌ترین روش‌ها برای نفوذ به حساب اینستاگرام به حساب می‌آید. با وجود قدیمی بودن این روش، همچنان بسیار کارآمد می‌باشد! این روش نیاز به خلاقیت یا زحمت زیادی ندارد اما ممکن است کمی زمان‌بر باشد. تنها چیزی که در این روش نیاز دارید، یک پسوردلیست قوی است. اما این روش به چه شکل است؟

هک اکانت اینستاگرام به روش کرک پسورد چگونه است؟

برای مثال فرض کنید هکر می‌خواهد به حساب کاربری Nikalosaltonai نفوذ کند. در اینجا Username هدف را می‌دانیم و تنها نیاز به پسورد آن داریم. یک روش ساده، نفوذ به حساب اینستاگرام با استفاده از حملات بروت فورس (Brute-force) یا دیکشنری اتک (Dictionary Attack) می‌باشد. در این روش هکر یک لیست بسیار بزرگ از پسوردهای احتمالی می‌سازد و دونه دونه پسوردهای درون آن را تست می‌کند! تعداد پسوردهای درون پسوردلیست ممکن است حتی چند میلیون باشد. در اصل انگاری هکر در حال حدس زدن پسورد حساب Nikalosaltonai می‌باشد. این روش شاید کمی عجیب بنظر برسد و شاید فکر کنید هیچ وقت جواب نمی‌دهد. اما واقعیت این است که بسیاری از مردم از پسوردهای غیرمطمئن و کوتاه استفاده می‌کنند. بخاطر همین احتمال اینکه پسورد آن‌ها درون پسوردلیست هکر باشد، به هیچ وجه کم نیست. اما توجه داشته باشید، برای بالا رفتن سرعت، هکرها عموما از یک سری ابزار استفاده می‌کنند تا این عملیات سریع‌تر انجام شود. در اینجا ۳ تا از معروف‌ترین ابزارهای مناسب این روش را معرفی می‌کنیم.

ابزار اینستا هک (InstaHack)

ابزار اینستاهک یکی از معروف‌ترین ابزارهای این حوزه می‌باشد. این ابزار در اصل یک Shell Script است که برروی لینوکس می‌توانید اجرا کنید. برای دانلود این ابزار کلیک کنید. یک خوبی این ابزار قابلیت استفاده از سرویس Tor می‌باشد. برای استفاده از این ابزار و دو ابزار بعدی، باید یک پسوردلیست بسازید که در ویدیو آموزشی “ساخت پسوردلیست برای حملات بروت فورس بوسیله ابزار Crunch” درمورد آن توضیح دادیم. برای نصب این ابزار:

apt-get install tor
git clone https://github.com/HackWeiser360/Instahack
cd Instahack
chmod +x insta.sh
./insta.sh

ابزار اینستا شل (InstaShell)

این ابزار نیز همانند اینستاهک، یکی ابزار برای حملات دیکشنری می‌باشد. این ابزار هم شل اسکریپت است و می‌توانید از این لینک آن را دانلود کنید. برای دانلود و استفاده از این ابزار برروی لینوکس از دستورات زیر استفاده کنید:

git clone https://github.com/g0r60n/instashell
cd instashell
chmod +x instashell.sh
service tor start
sudo ./instashell.sh
chmod +x install.sh
sudo ./install.sh

ابزار InstaInsane

این ابزار هم همانند دو ابزار قبلی یک شل اسکریپت است که می‌توانید از این لینک دانلود کنید. این ابزار قابلیت‌های زیر را دارد:

 • قابلیت چند نخی برای اجرای سریع‌تر حمله
 • قابلیت ذخیره نشست‌های حمله
 • قابلیت استفاده از سرویس Tor برای مخفی کردن حمله
 • پسوردلیست پیشفرض با بیش از ۳۹ هزار پسورد
 • نصب آسان

برای نصب این ابزار کافیست در لینوکس خود از دستورات زیر استفاده کنید:

git clone https://github.com/thelinuxchoice/instainsane
cd instainsane
chmod +x instainsane.sh
sudo ./instainsane.sh
chmod +x install.sh
sudo ./install.sh

ابزار Brute-force-Instagram-2021

این ابزار به تازگی با زبان پایتون توسعه داده شده است و طبیعتا بر روی هر سیستمی که پایتون داشته می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. برای دانلود این ابزار برروی این لینک کلیک کنید. برای نصب این ابزار دستورات زیر را اجرا کنید:

git clone https://github.com/0xfff0800/Brute-force-Instagram-2021.git
pip3 install colorama
cd Brute-force-Instagram-2021
python3 insTof6.py

۲: هک اینستاگرام با مهندسی اجتماعی

هک اینستاگرام به روش مهندسی اجتماعی: در دنیای امنیت اطلاعات، مهندسی اجتماعی نوعی از حملات سایبری است که در آن بجای استفاده از مهارت‌های کاملا فنی، سعی می‌شود با استفاده از حقه و نیزنگ و به کمک خطاهای انسانی، حمله انجام شود. در این حملات، از احساسات، اعتماد و اخلاقیات افراد سواستفاده می‌شود تا هکر به هدف خود برسد. برای مثال، یک تکنیک ساده مهندسی اجتماعی برای نفوذ به حساب اینستاگرام افراد، این است که با وعده فالور و لایک رایگان، از کاربران بخواهیم نام کاربری و رمز عبور حسابشان را به ما بدهند! موردی که در سال‌های اخیر بسیار شایع بوده است و بسیاری از افراد براحتی در دام این تکنیک مهندسی اجتماعی افتاده‌اند.

یکی دیگر از روش‌های مرتبط با مهندسی اجتماعی استفاده از تکنیک فیشینگ است. در این روش، هکر یک صفحه جعلی دقیقا مشابه با صفحه ورود اینستاگرام می‌سازد. سپس این صفحه را به قربانی می‌دهد. قربانی فریب می‌خورد و نام کاربری و رمز عبور خود را در این صفحه وارد می‌کند، غافل از اینکه نام کاربری و رمز عبورش مستقیم برای هکر ارسال می‌شود! این روش حتی برای هک ورود دو مرحله ای اینستاگرام (Two-Step Verification) هم کاربرد دارد!

۳: هک اینستاگرام بوسیله جاسوس افزار

جاسوس افزار، به ابزاری گفته می‌شود که اطلاعاتی را از سیستم یا گوشی شما جمع آوری می‌کند. نوعی از جاسوس افزارها که InfoStealer نام دارد، وظیفه دارد تا اطلاعات کاربر را از روی سیستمش جمع آوری کند و از برای هکر ارسال کند. برای مثال یک InfoStealer می‌تواند تمام نام کاربری و رمز عبورهای ذخیره شده در ویندوز، گوگل کروم، فایرفاکس، اوپرا و … را جمع آوری کند و برای هکر ارسال کند. بدین ترتیب هکر نه تنها نام کاربری و رمز عبور حساب اینستاگرام، بلکه تمام Username و Passwordهای شما را به سرقت می‌برد! یک نمونه قدرتمند و رایگان از InfoStealerها ابزار Lazagne می‌باشد که می‌توانید از این لینک دانلود کنید. پس هک اینستاگرام با جاسوس افزار هم یکی دیگر از روش‌ها می‌باشد.

۴: هک اینستاگرام با ترموکس

ترموکس (Termux) یک شبیه ساز ترمینال لینوکس است که برروی اندروید قابل نصب و اجراست. یکی از کاربردهای محبوب این شبیه ساز، استفاده از آن به عنوان یک پلتفرم هک و تست نفوذ است. بسیاری از علاقه‌مندان حوزه هک و امنیت، ابزارهای تست نفوذ خود را برروی ترموکس نصب می‌کنند تا این ابزارها را همیشه همراه خود داشته باشند. برای هک اینستاگرام بوسیله ترموکس می‌توان بسیاری از ابزارهای گفته شده در این مقاله را برروی ترموکس نصب و اجرا کرد. همچنین در “دوره جامع آموزش ترموکس (Termux) با رویکرد هک و امنیت” بطور مفصل در مورد هک و امنیت شبکه های اجتماعی مخصوصا هک و امنیت اینستاگرام صحبت کردیم. در این دوره نشان دادیم که هک رمز دو مرحله ای اینستاگرام چگونه توسط هکرها انجام می‌شود.

سوالات متداول

 • آیا حساب اینستاگرام هک می‌شود؟ بله اینستاگرام نیز یک شبکه اجتماعی است و هیچ شکبه اجتماعی امنیت ۱۰۰% ندارد.
 • آیا رمزعبور دو مرحله ای اینستاگرام هک می‌شود؟ بله! هیچ تضمینی وجود ندارد که اگر این قابلیت را فعال کنید، دیگر هک نشوید. این روش تنها کار هکر را سخت‌تر می‌کند.
 • آیا می توان پسورد اینستا را کرک کرد؟ بله یکی از راه های هک یا حتی بازیابی اینستاگرام، کرک کردن پسورد اکانت اینستاگرام به روش‌های گفته شده است.
 • آموزش هک اینستاگرام، چه کاربردی دارد؟شما می توانید با یاد گرفتن روش های هک اینستا، امنیت خساب خود را افزایش دهید و همچنین در دام تکنیک‌های هکرها نیفتید.

درباره ما

ترجنس | thregence.ir
آکادمی ترجنس | edu.thregence.ir
دوره‌های آکادمی ترجنس | courses.thregence.ir
اینستاگرام | instagram.com/thregence
تلگرام | t.me/thregence
یوتوب | https://bit.ly/30mGowo
آپارات | aparat.com/thregence

8 نظرات
 1. Farshad می گوید

  سلام وقت بخیر . برای یک حمله بروت فورس موفق به ایمیل یاهو از چه ابزاری باید استفاده کرد ؟ از ابزار hydra میشه استفاده کرد ؟

  1. Cymitter
   Cymitter می گوید

   سلام بله، ابزارهای بسیار زیادی وجود دارند و هایدرا یکی از اون هاست.
   توی آکادمی اگه عبارت بروت فورس رو سرچ کنید، چند ابزار بروت فورس چند منظوره رو آموزش دادیم.
   موفق باشید

   1. farshad می گوید

    خیلی ممنون . اگر از ابزار hydar استفاده کنم نتیجه خواهم گرفت ؟ یا ابزار قوی تری هم وجود داره ؟ یه راهنمایی اگه بفرمایید ممنون میشم

    1. Cymitter
     Cymitter می گوید

     توی این حملات بیشتر از اینکه قوی بودن ابزار مطرح باشه، قوی بودن پسوردلیست و اینترنت شما مطرحه.
     ولی بله، بطور کلی هایدرا ابزار قوی و مطرحی هست.

     1. farshad می گوید

      سلام . ببخشید من سوالاتم زیاد شد طبق آموزش ابزار hydra که داخل سایت قرار دادین من میخوام حمله بروت روی یک ایمیل یاهو انجام بدم . از چه دستوراتی برای بروت فورس یاهو باید استفاده کنم ؟

     2. Cymitter
      Cymitter می گوید

      سلام خواهش میکنم
      ببینید خیلی تفاوتی نمیکنه، کافیه مطابق آموزش آرگومان های لاگین رو پیدا کنید، و صفحه لایگن یاهو رو هم به هایدرا بدید.
      روندش بسیار بسیار مشابه به اینستاگرام هست که داخل ویدیو توضیح داده شده.
      بنابراین، ابتدا درخواست HTTP رو کپچر کنید (مشابه ویدیو)، بعد فیلدهای یوزرنیم و پسورد رو به هایدرا بدید و درنهایت حمله رو شروع کنید.

 2. Asal Kazemi
  Asal Kazemi می گوید

  سلام، شما هک اینستا رو خودتون بلدید؟؟می تونید کمکم کنید؟؟خیلی لازم دارم خواهشا

 3. Asal Kazemi
  Asal Kazemi می گوید

  سوال دیگ ک دارم اینه ک چجوری این پسوورد لیست امتحان میشه روی اینستا در حالی ک اینستا خودش شخص رو با زدن چن بار پسوورد اشتباه بلاک میکنه

ارسال یک پاسخ